Hlášení počtu včelstev 2015 – registr chovatelů, žádost o dotaci 1.D, statistika

Jestliže v lotošním roce budete jako fyzická osoba žádat o dotaci 1.D, musíte na svou ZO zaslat do 15.9.2015 řádně vyplněný a podepsaný formulář: 

Příloha k žádosti dotačního programu 1.D – Žádost včelaře (FYZICKÁ OSOBA)

V rámci standardního statistického hlášení pro ČSV je dále potřeba vyplnit tento formulář:

Podklady pro statistický výkaz 2015 (FYZICKÁ OSOBA)

Každý chovatel má také k tomuto termínu, tedy nejpozději do 15.9.2015 povinnost hlásit počty včelstev na ustřední evidenci – Českomoravskou společnost chovatelů – k tomu lze využít papírový formulář, zaslaný poštou, nebo emailovou korespondenci na uevcely@cmsch.cz

PDF FORMULÁŘ PRO ČMSCH – Hlášení o počtu a umístění včelstev

V naší organizaci vyžadujeme také kopii hlášení, které zasíláte na ČMSCH. Jestliže tedy zasíláte formulář v papírové podobě, předejte jej zástupci ZO a po kontrole s údaji v CISu budou tyto listiny zaslány poštou hromadně na Hradišťko. Pokud posíláte hlašení o počtu včelstev na ČMSCH emailem, zašlete nám kopii na adresu vcelari.struharov@seznam.cz.

DOPORUČENÍ: všechny tyto formuláře je vhodné nejprve uložit do počítače, např. stáhnout na pracovní plochu, nebo do jiné složky, a pak teprve vyplňovat (nejlépe asi v aplikaci Adobe reader). Pokud dokument rovnou otevřete v internetovém prohlížeči, lze jej vyplnit a vytisknout, ale přicházíte o možnost si vyplněný formulář uložit do souboru pro další editaci.

Další formuláře, které můžete potřebovat ve své včelařské administrativě naleznete na webu www.vcelarstvi.cz

 

// hlášení počtu včelstev 2015 //

 


Komentáře

Hlášení počtu včelstev 2015 – registr chovatelů, žádost o dotaci 1.D, statistika — 1 komentář

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..