Již proběhlo: středa 6. 11. 2013 od 18:00 hod – Ladislav Nerad – Racionalizace včelařského provozu na včelí farmě

Včelařské fórum spolu se serverem Včelky.cz si Vás dovolují pozvat na přednášku z cyklu Pražských včelařských setkávání pořádanou PSNV-CZ na téma:

Racionalizace včelařského provozu na včelí farmě

Ladislav Nerad nás seznámí se svým provozem zejména s ohledem na racionalizaci – a to jak z provozní stránky, tak i z pohledu vybavení – plastové rámky, zvedák nástavků, kočovné palety a další.

Přednášející: Ladislav Nerad
Včelí farma Ladislava Nerada, vyučeného truhláře i včelaře, sestává z několika stovek včelstev v tenkostěnných nízkonástavkových úlech vlastní profesionální výroby. Med prodává především ze dvora, přebytky zpracovává do vlastní medoviny. Farma si prošla úhynem většiny včelstev na varroózu v roce 2007.

Termín: středa 6. 11. 2013 od 18:00 hod.

Místo konání:
Středisko ekologické výchovy Hl. m. Prahy Toulcův dvůr
Kubatova 32/1, 102 00 Praha 10 – Hostivař

Souřadnice: 50°2’53.997″N, 14°31’9.228″E
Mapa: www.mapy.cz/s/8AXA
Městská hromadná doprava: přímo u místa konání je zastávka linky autobusu 177 „Toulcův dvůr“. Autobus 177 jede ze stanice metra „A“ Skalka 12 minut nebo ze stanice metra „B“ Vysočanská 33 minut anebo ze stanice metra „C“ Opatov 8 minut. Parkování: V blízkosti Toulcova dvora jsou dostatečné možnosti pro parkování osobních automobilů.

Občerstvení není zajištěno. Toalety jsou k dispozici. Během přednášky není povoleno pořizování audio/vizuálních záznamů.

Vstupné: 
50 Kč – pro chovatele s vyplněným registračním číslem chovatele při platbě předem na účet – podrobnosti o platbě posíláme automaticky po odeslání tohoto formuláře
100 Kč – pro ostatní a pro platící na místě

Platbu prosím proveďte tak, aby byla na v e-mailu uvedený účet připsána nejpozději 2 dny před konáním přednášky.
Úhradou účastnického poplatku vyjadřujete souhlas s těmito storno podmínkami: Pokud se přednášky nezúčastníte z důvodů na Vaší straně, zaplacený poplatek se nevrací. Při zrušení přednášky z důvodů na straně Pracovní společnosti nástavkových včelařů, o.s. (organizátor) se vstupné vrací v plné výši na účet, ze kterého bylo zaplaceno. Organizátor má právo v odůvodněných případech změnit téma přednášky (zejména z důvodů nečekané neúčasti přednášejícího apod.) – toto není důvodem pro vrácení či snížení účastnického poplatku.
Platby, které dorazí později než 2 dny před konáním přednášky, nemusí být zohledněny.

Tato přednáška je organizována s dotací podle nařízení vlády č. 197/2005 Sb. v platném znění, v rámci opatření technická pomoc, určené chovatelům včel v ČR.

Organizátor setkání nebude shromažďovat žádné osobní informace dle zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb.

 

za organizátory se na Vás těší Petr Mirovský (603 465 421) a Jakub Dolínek (603 935 136)

V případě dotazů nebo problémů nás kontaktujte na e-mailu pvs@vcelarskeforum.cz.

Komentáře jsou zakázány.