Již proběhlo: Besedy pražských včelařů – Tlumení nákaz – Ing. A. Přidal, Ph.D. – 14.10.2013

Tlumení nákaz – podtéma: Kleštík včelí
Ing. Antonín Přidal, Ph.D.14. 10. 2013
od 17:00 hod.
SVS ČR, Slezská 7, Praha 2

Vážení přátelé a příznivci lačni vzdělaní v oboru včelařském. Besedy pražských včelařů, které jsou tak již mnoho let oblíbeny a velmi hojně navštěvovány se budou opět konat v letošních zimních měsících. Na přednášky letos opět zvu naše přední odborníky a učitele včelařství, kteří nám dají nové vhledy do našeho oboru a doufám, že v mnohé a novém poučí. Díky dobře vybavenému sálu a skvělých podmínek se Státní veterinární správou ČR, bude vše probíhat opět na adrese: SVS ČR, Slezská 7, Praha 2.
Začátek je vždy od 17:00 končíme v 19:00 hodin a je to prakticky vždy druhé pondělí v měsíci od října do března následujícího roku. Před ukončením je vždy diskuze s přednášejícím. Vzhledem k mnoha dotazům ze strany začínajícících včelařů, se jim chci osobně věnovat cca 15 min. před zahajením každé akce. Sál je pro přibližně 200 lidí, ale samozřejmě kdo dřív příjde, ten si sedne na nejlepší místa.

Změny programu, včetně přenášejícíh se může měnit, proto prosím sledujte internetové stránky ČSV: www.vcelarstvi.cz, nebo mne kontaktujte do e-mailu:uva@centrum.cz, kam mi případně můžete zasílat i Vaše podněty a nápady. Rád Vám odpovím.

S pozdravem Včelám dík.

Augustin Uváčik, DiS
Osvěta při MěV ČSV Praha

/převzato z webu www.vcelarskeforum.cz/

Komentáře jsou zakázány.